ONTWERP ALUMINIUM HALFFABRICATEN
Wij beschikken over de technische kennis en de capaciteit om het hele productieproces van aluminium profielen voor u uit te voeren. Dat begint aan de tekentafel, bij het ontwerpen van aluminium halffabricaten.
In het stadium voor het ontwerp denken onze engineers al met u mee over de gewenste toepassing van de nieuwe profielen en de eisen waaraan deze moeten voldoen. Deze worden vervolgens vorm gegeven in het matrijs-ontwerp voor uw product.
Aluminium extrusie profiel
Na het extruderen van het aluminium profiel kunnen we ook alle nabewerkingen voor u uitvoeren: anodiseren, tappen, lakken, zagen, boren, buigen, borstelen, poedercoaten en alle toevoegingen om halffabricaten te assembleren tot eindproduct. Samen komen we zo tot de oplossing waarmee u het meeste geholpen bent.